• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Fotogalerij

DSC06950.JPG
DSC06950.JPG
Musical 6-02-2015 20-44-46.JPG
Musical 6-02-2015 20-44-46.JPG
DSC_7669.JPG
DSC_7669.JPG
DSC_8063.JPG
DSC_8063.JPG
DSC_8106.JPG
DSC_8106.JPG
Startpagina Nieuws Leeshulp op onze school
Leeshulp op onze school Afdrukken E-mail
Geschreven door juf Gerd   

Dankzij verschillende mensen die elke week trouw onze school opzoeken, kunnen onze kinderen van het eerste, tweede en derde leerjaar regelmatig extra oefenen voor lezen.

In het eerste leerjaar worden de juffen tijdens de leestraining op maandagvoormiddag  geholpen door de mama van juf Sandra, Marina, Ronny en Marie-Thérèse(alias moeke Jill en Robbe). Zo kunnen ook onze beginnende lezertjes voldoende leeservaring opdoen en heel veel oefenen.

Het tweede leerjaar kan rekenen op  Marie-Thérèse, Marina, Karima en oma Heremia. Deze mensen helpen op donderdag onze leesklas draaiende te houden zodat ook de kinderen van het tweede leerjaar genoeg leesgelegenheid krijgen. Elk kind krijgt zo de kans om op eigen tempo en kunnen, plezier te beleven aan het lezen.
En als dat nog niet genoeg is, komt oma Heremia nog op bezoek op maandagnamiddag om met enkele kinderen uit het tweede wat te lezen.

De kinderen van het derde leerjaar krijgen op woensdag papa Ronny op bezoek die vlijtig oefent met hen. Papa Ronny is voor ons al lang geen onbekende meer vermits hij ook al onze vaste gemachtigde toezichter van de school is.

Langs deze weg wil ik al onze helpende mensen nog eens van harte bedanken voor hun inzet en hulp!!

Klik hier om enkele foto's te bekijken

Juf Gerd